Українські легкоатлети на Чемпіонаті Балканських країн, Ізмір

На чемпіонаті Балканських країн українці виграли сім нагород

На 77-му чемпіонаті Балканських країн з легкої атлетики, який відбувається в Ізмірі, українські спортсмени показують відмінні результати. У перший день змагань 43 українці вже вибороли сім нагород.

Результати українських спортсменів

Мар’яна Шостак стала переможницею у жіночому забігу на 400 метрів, показавши час 52,73 секунди. У забізі на 800 метрів перше місце посіла Ольга Ляхова з результатом 2:01,11. Владислав Лавський виборов перемогу у стрибках у висоту з результатом 2,33 метра. Дмитро Ніколайчук став срібним призером на дистанції 1500 метрів, показавши час 3:44,41. Бронзову медаль у штовханні ядра отримав Артем Левченко і жіноча естафета 4х100 також виборола бронзову медаль.

Українські спортсмени продовжують вражати своїми досягненнями на цьому знаковому змаганні, відзначаються рекордними часами та високими результатами у різних дисциплінах.